NOVÁ VERZE.

Co vše se změnilo?

na nové verzi jsme si dali záležet.

NOVÝ KÓD.

Celá aplikace prošla kompletním přepsáním. Nově je aplikace psaná v kódu ReactJS. Díky tomu se nám otevřeli dveře k dalšímu vývoji, což u staré verze bylo komplikované.

RYCHLEJŠÍ GENEROVÁNÍ.

Aplikace také výrazně zrychlila. Nově se vše generuje zhruba do dvou vteřin. Některé obrázky již dokážeme generovat takřka ihned. Když jsme aplikaci začínali vyvíjet, generovali jsme model 45 minut 😀

NOVÉ ROZDĚLENÍ.

Modely aplikace jsme nově rozdělili a nyní vybíráte nejen z kategorie, ale také z konkrétního modelu a až poté z variant modelu. Díky tomu si tak přehledněji můžete zvolit váš model.

4KROKOVÝ SYSTÉM.

Na počátku aplikace byla myšlenka udělat aplikaci robustní. To už nás přešlo a v nové verzi cílíme na jednoduchost a navigační bar, kterým se můžete řídit při tvorbě obalu. Díky rychlým 4 krokům získáte váš 3d obal.

NOVÝ PLATEBNÍ MODEL.

Kromě výměny FAPI za Fakturoid jsme se rozhodli také změnit platební model. nyní si tak budete moci objednat "kusové" balíčky a také časový tarif na rok. Platby taktéž byly přepsány a jsou mnohem stabilnější.

RYCHLO REGISTRACE.

registrace pomocí FB nebo G+? Není problém. Nově se uživatelé mohou registrovat díky známým sociálním sítím, ze kterých si vyžádáme registrační údaje a lidé se jednoduše přihlašují přes ně. Bez zadávání hesla nebo čehokoli. Jen dvě kliknutí a jsou v aplikaci.

ROZŠÍŘENÝ EXPORT.

Při stahování obrázku jsme sloučili zobrazování modelu se stínem a bez do jedno, aby bylo lépe vidět, jak stín funguje. zároveň stahované obrázky se stahují nově jednotlivě, nikoli pomocí zipu v zabaleném formátu

DVOJÍ ULOŽIŠTĚ.

Tak jako v první verzi jsme zachovali uložiště pro projekty a nově přidali uložiště pro hotové modely, které se vám uloží se stíny i bez.

NOVÝ BRAND I LOGO.

S novou verzí přišel i nový brand aplikace. Nově se aplikace proměnila do kreativní červené s tmavě modrými doplňky. Atypickým příznakem je tečka za každým nadpis, který symbolizuje jednoduchost aplikace. 

Kromě toho si můžete všimnout i nového loga, která je nyní v růžové a ohnutá část nálepky je vybarvena.

PŘEHLED FAKTUR.

V aplikace nově také naleznete přehled všech vašich faktur, které byly námi vystaveny, abyste si je mohli kdykoli stáhnout a všechno bylo zaznamenané jak pro vás, tak i pro nás.

NOVÉ MODELY.

Nové modely jsme před vydáním nové verze nestihli, ale nemusíte smutnit. Již brzy dorazí a budou rovnou tématické. Co tím myslíme? No nechte se překvapit nebo nás bedlivě sledujte na facebooku.