O NÁS.

Jsme skvělý tým

Zjistěte jaká je naše vize, jaké jsou naše plány
a kdo stojí za projektem Yourcover.

VIZE PROJEKTU.

Malá aplikace, velké cíle

Rok 2019 pro nás bude zlomový. Celý rok 2018 jsme věnovali přestavbě aplikace a přepisování kódu aplikace. V roce 2019 se tedy chceme soustředit na její rozšiřování a ustálení na trhu.

V plánu máme spousty novinek, jako jsou bannery, lepší obaly pro e-booky, dvojité modely a spousty dalšího. Některé novinky ani zatím nemůžeme prozrazovat, ale již pomalu se na ně chystáme.

Bude velmi rádi, pokud nás budete podporovat a pomůžete nám aplikaci vylepšit, aby z malé aplikace vyrostl skvělý nástroj, který vám usnadní život, protože to je to, co chceme.

NÁŠ TÝM.

Nezaměnitelný parta

Honza Tipmann
Honza Tipmann
Autor projektu
Dan Kovalčík
Dan Kovalčík
SEO specialista
Jaroslav Cihelka
Jaroslav Cihelka
Dvorní grafik
Honza Kovalčík
Honza Kovalčík
Správce komunikace

NA ZAČÁTKU BYL NÁPAD.

A taky potřeba modelů

Náš příběh začíná trochu netradičně. V době, kdy jsme dokončovali zcela odlišný projekt, jsem přišel s myšlenkou tvorby obrázků. V té době jsem totiž tvořil web a potřeboval jsem nějakou pěknou šablonu pro e-book klienta. Ano, našel jsem, ale ne zrovna kvalitní a až po delším hledání. Netrvalo dlouho a z myšlenky se stal projekt Yourcover. 

Na projektu se podíleli 3 lidé: Václav Divíšek - hlavní programátor a kamarád, Jarda Cihelka - 3D master a nakonec má osoba. Yourcover vznikal zhruba 1 rok, než jsme jej spustili v první verzi.